مشاوره رایگان و حضوری برای شما

سلام :)

شرایطی فعلا فراهم شده که میتونم در حد توانم برای کسانی که نیاز دارن، مشاوره بدم، هر چند در حد مشاور خودم رو نمیدونم ولی خب دوستان همیشه مشاور خوبی من رو دونستن و سابقه مشاوره خیلی زیادی هم دارم، هم گروهی بوده و هم تکی و حتی مسئولیت هایی در این زمینه داشتم.

ولی خب صرفا به خاطر علاقه که به این موضوع دارم حاضر هستم وقتم رو به شکل رایگان در اختیار کسانی قرار بدم که فکر میکنن لازم دارن و اگر مشاوری در زمینه های مختلف زندگی و مخصوصا درسی و کنکوری دارن میتونم کمک خوبی در حد توانم بکنم و حتی نمونه کار قوی هم دارم :))

البته بیشتر به جای عنوان مشاور دوست دارم با عنوان دوست، کمکی کرده باشم، حتی اگر سالی یک نفر درخواست مشاوره کرد هم برام کافی هست.

در کل اگر خواستید در خدمت هستیم

 

آدرس دفتر هم پایین ذکر کردم، در یک ساختمان کاملا اداری در طبقه اول هست.

لطفا قبل از اومدن فرم زیر رو پر کنید تا امکان ملاقات فراهم بشه و یا اگر ارسال فرم براتون سخت هست به این ایدی تلگرام پیغام بدید.

آدرس فرم: https://goo.gl/forms/8u7jivkOOcMGKKK42

تهران - خیابان مطهری - خیایان سلیمان خاطر - خیابان مسجد - پلاک ۱۹ (۱۰۰ متر تا مترو مفتح فاصله داره)

 

+ راستی میتونید گروهی هم بیاین و یا حتی با والدین، تلفنی هم امکان داره.

تعداد بازدید: ۵۸۶۶
در روزی بسیار نزدیک همه ما دستانمان از دنیا کوتاه خواهد شد و گدای چند صلوات از انسان های روی زمین می‌شویم، پس من هر شب برای بازدیدکنندگان سایتم صلوات میفرستم، یعنی برای تو که این متن را میخوانی، حال می‌شود تو هم برای من بفرستی؟ :)
جهت دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود ، در خبرنامه عضو شوید
زندگی، یعنی عشق فرصت همراهی با، امید است درک همین اکنون است وزن نگاهی است که در خاطره ها می ماند حس شکوفایی یک مزرعه، در باور بذر ترجمه روشن خاک است، در آیینه عشق شاید آن لبخندی ست، که دریغش کردیم رسم پذیرایی از تقدیر است یعنی تکاپو یعنی هیاهو شب نو، روز نو، اندیشه نو یعنی حرکت و امید
کانال تلگرام در بیان دنبال کنید