۴

زندگی مانند آمپول زدن است :)

زندگی مانند آمپول زدن است :)

صد قدم تا شمای بهتر

قدم 84

زندگی مانند آمپول زدن است!


بدون شک دکتر برای همه ی ما در هنگام مریضی آمپول تجویز کرده و تزریق آن ترس خاص خودش را دارد. زمانیکه تزریقات چی میخواهد سرنگ را در بدن شما فرو کند از شما میخواهد که خودتان را شل بگیرید تا این کار راحت انجام شود. کسی که خودش را در هنگام تزریق سفت میگیرد سرنگ به سختی وارد عضله ی وی میشود و درد بیشتری را احساس خواهد کرد.

این مثال تمثیلی برای زندگی بود که هرگز نباید او را سخت گرفت زیرا درد بیشتری را تحمل خواهید کرد. شخصی که ثروت بسیار زیادی را برای خود و بهتر است بگوییم وارث جمع کرده است. آن شخص همیشه به دنبال گشتن اجناس ارزان قیمت است و تمام ذهنش به فکر ذخیره پول و املاک. آیا او از این زندگی لذت میبرد؟ آیا او فکر میکند میتواند تا کی زنده باشد؟ داشتن این حالتها سرچشمه اش روح و روان است و شما نمیتوانید بگویید کسی که سنش از 80 سال گذشت دیگر خودش را مرده تصور میکند.

از شما میخواهم هرچه را که دارید دوست داشته باشید و قدرش را بدانید زیرا خیلیها حسرت داشته های شما را میخوردند و خیلی دیگر، از شما بیشتر دارند ولی لذتی از آنها نمیبرند. هر روز که از خواب بلند شدید به فکر خلق کردن فرصتهای جدید باشید و ترس را کنار بگذارید. زندگی را شل بگیرید و گذرا درست بمانند آمپول زدن که دردش به سرعت از بین میرود. زمان زندگی ما در این دنیا به سرعت همان تزریق آمپول است سریع و با کمی درد که غیر قابل از بین بردن است و فقط میشود آن را با راحت گرفتن کم کرد.


قدم 84 از 100

بقیه قدم ها: صد قدم تا شمای بهتر

در روزی بسیار نزدیک همه ما دستانمان از دنیا کوتاه خواهد شد و گدای چند صلوات از انسان های روی زمین می‌شویم، پس من هر شب برای بازدیدکنندگان سایتم صلوات میفرستم، یعنی برای تو که این متن را میخوانی، حال می‌شود تو هم برای من بفرستی؟ :)
جهت دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود ، در خبرنامه عضو شوید
۴ دیدگاه
 1. avatar
  البته یا من زیادی مریضم هی آمپول لازم میشم:|یا این آمپول زنشون کار بلد نیست رگ پیدا نمیکنه:|
  به هرحال شکر:)به قول شما خیلی حسرت همینو دارن:)البته اونا هم ظاهربینن!
  • avatar
   بستگی به دید شما داره ک یک اتفاق رو چطوری ببینید :)
   اره شکر :)
 2. avatar
  بعضی وقتا با پینی سیلین روبرو میشیم خب 1
  لیدوکایین از کجا گیر بیاریم وقتی نیست :|
  • avatar
   😂

  • avatar
   این رو که میگید بیشتر یاد آدم هایی میوفتم که سختی ندیدن و تو راحتی بودن و یهوویی ب خودشون میان و ...
   خب اولش سخته 
  • avatar
   بعد درد چی میشه؟ 
ارسال نظر
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
زندگی، یعنی عشق فرصت همراهی با، امید است درک همین اکنون است وزن نگاهی است که در خاطره ها می ماند حس شکوفایی یک مزرعه، در باور بذر ترجمه روشن خاک است، در آیینه عشق شاید آن لبخندی ست، که دریغش کردیم رسم پذیرایی از تقدیر است یعنی تکاپو یعنی هیاهو شب نو، روز نو، اندیشه نو یعنی حرکت و امید
کانال تلگرام در بیان دنبال کنید