۰

پاسخ را فقط شما میدانید

پاسخ را فقط شما میدانید

صد قدم تا شمای بهتر

قدم 68

پاسخ را فقط شما میدانید


من افراد زیادی را دیده ام که میگفتند: ای کاش کار خودم را میکردم، و به حرف x گوش نمیدادم. خود شما هم برایتان اتفاق افتاده است، که به خود بگویید چه اشتباهی کردم کار خودم را نکردم. همیشه، اختیار دار زندگی خود باشید و برای خود تصمیم‌گیری کنید. درون هر شخص همانطور که گفته شد صدایی وجود دارد که همیشه بهترین راه را به ما نشان میدهد ولی حماقت ما باعث میشود آن را پشت گوش بیندازیم. از امروز به خود بگویید هیچکس مانند خود من پاسخ درست را برای تصمیم‌گیری‌های مهم نمی‌داند. لحظه‌ای به زندگی اشخاص بزرگ فکر کنید کسانیکه دنیا را برای ما به این شکل در آورده اند؛ اگر آنها میخواستند اجازه دهند اطرافیانشان برایشان تصمیم‌گیری کنند، آیا حالا آنها آنقدر بزرگ و موفق بودند؟ زمانیکه احساس کردید کار شما درست است و حق با شماست تا آخرین لحظه زندگی برایش بجنگید. من ایمان دارم انسان در هر شرایطی میتواند خودش را تغییر دهد حتی اگر در بند باشد. برای داشتن یک زندگی با استقلال فکری، آنقدر نظر این و آن را برای زندگی خود نپرسید.

مشورت کردن با اینکه شما بخواهید برای هرچیزی از دیگران کمک بگیرید متفاوت است. هیچ انسانی نمی‌داند شما چطور به موفقیت خواهید رسید این پاسخ را تنها خودتان میدانید. این دنیا پر از فرصتهای ناب و بکر است. بهتر است کاری را شروع کنید که دیگران تا به حال به فکر آن نبوده‌اند. این راه، بهترین روش برای رسیدن به موفقیت بی حد و مرز است.


قدم 68 از 100

بقیه قدم ها: صد قدم تا شمای بهتر

در روزی بسیار نزدیک همه ما دستانمان از دنیا کوتاه خواهد شد و گدای چند صلوات از انسان های روی زمین می‌شویم، پس من هر شب برای بازدیدکنندگان سایتم صلوات میفرستم، یعنی برای تو که این متن را میخوانی، حال می‌شود تو هم برای من بفرستی؟ :)
جهت دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود ، در خبرنامه عضو شوید
۰ دیدگاه
اولین دیدگاه این مطلب را ارسال کنید.
ارسال نظر
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
زندگی، یعنی عشق فرصت همراهی با، امید است درک همین اکنون است وزن نگاهی است که در خاطره ها می ماند حس شکوفایی یک مزرعه، در باور بذر ترجمه روشن خاک است، در آیینه عشق شاید آن لبخندی ست، که دریغش کردیم رسم پذیرایی از تقدیر است یعنی تکاپو یعنی هیاهو شب نو، روز نو، اندیشه نو یعنی حرکت و امید
کانال تلگرام در بیان دنبال کنید